Хубаво Време Ваше Величество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хубаво Време Ваше Величество

зън-зън напук на ветровете, без чадър и въпреки това
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Изгубена нотна тетрадка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ALIBI




Брой мнения : 1
Дойдох тук на : 07.03.2010

Изгубена нотна тетрадка Empty
ПисанеЗаглавие: Изгубена нотна тетрадка   Изгубена нотна тетрадка Icon_minitimeНед Мар 07 2010, 12:00

...Бяха широки, топли и невидима сила ги превръщаше в още по сини. Да се вглеждам в очите й винаги ме караше да се чувствам необикновено – сякаш костите ми се разтапяха. Също така и се чувствах леко замаяна като всички онези ранни сутрини, в които тръпнех от желание да я зърна за миг, но това може и да се дължеше на факта, че бях забравила да дишам. Отново я погледнах, а в очите й открих две пъстри листенца, две фигурки, които беше уловила с погледа си. Тези листенца се впериха в мен и винаги изглеждаха така питащи и търсещи необикновеното и различното. Искам да те почувствам с цялото си същество! Защо ме превръщаш в нещо непознато? Не спираш да объркваш реда на мислите в главата ми! Понякога усещам как хиляди иглички се забиват в сърцето ми, то се свива, става толкова мъничко, а аз поставям ръката си и сякаш не чувам ударите му. Затварям очи, поемам дълбоко въздух и отново забива със същата сила. Понякога усещам студения въздух, който ме наобикаля и като малки снежинки се топи по косата ми. Понякога усещам спокойствие, което чувам като тиха, повтаряща се мелодия. Понякога усещам наслада като онзи тръпчив вкус от детство, който ме изпълва с енергия и щастие, не спирам да се рея в небесата и ме кара да се усмихвам широко. Понякога усещам как вали и времето надвисва с всичките сезони. От къде си? А уж те познавах отдавна, нали? Дали не съм те срещала в някой сън? Там някъде между толкова много лица. Дали не съм усещала допира ти? Там някъде между тълпата от хора ,с които се разминавам всеки ден.Smile
Za. A. Smile
Върнете се в началото Go down
Alberta
Admin
Admin
Alberta


Брой мнения : 8
Дойдох тук на : 13.12.2009
Години: : 123
Местожителство : ИзТока

Изгубена нотна тетрадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изгубена нотна тетрадка   Изгубена нотна тетрадка Icon_minitimeНед Мар 07 2010, 12:05

flower
Върнете се в началото Go down
http://alberta.dir.bg/
 
Изгубена нотна тетрадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хубаво Време Ваше Величество :: Музинки :: Вълшебни нотички-
Идете на: